Frequently asked questions

Çalışanlarımız için almak istiyoruz, ne yapmalıyım?


Başvur bölümünde gelen formu doldurmanız işlemleri başlatmak için yeterlidir. Sizi satış temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bir verecek.
Satınalma işleminde ıslak imzaya veya evrakların kargo ile gönderim yapılmasına ihtiyaç var mı?


Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evdekalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz yardımlar için gerekli tüm prosedür mail ve telefon yolu ile tamamlanmtadır. Yüz yüze görüşme, kargo ihtiyacı ve ıslak imza süreçlerimizi geçici süre için kaldırdık.
Çalışanlara dijital kodlar nasıl ulaştırılıyor?


Satınalma süreçleri tamamlandıktan sonra çalışanlara dijital kodlar tercihe göre cep telefonu numaralarına sms ile veya firma yetkilisine şifreli dosya ile gönderilmektedir.
Farklı mağazalardan parçalı harcama yapılabilir mi?


Evet, farklı mağazalardan iWallet bakiyeleri parçalı olarak kullanılabilir, konuyla ilgili müşteri hizmetlerimiz 7 gün 10:00 - 22:00 saatleri arası bu ve benzeri konularla ilgili tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.
Her hangi bir sorun olduğunda size nasıl ulaşırım?


iWallet Müşteri Hizmetleri 0850 490 00 17 nolu telefondan haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Ayrıca info@iwallet.com.tr veya musterihizmetleri@iwallet.com.tr mail adresleri ile de iletişime geçilebilir. Firma yetkilisi günün her saati satış temsilcilerimize dilerlerse cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirler.
"Online Harcama" ve "Yerinde-Fiziksel Harcama" ne demektir?


Yardımların e-ticaret sitelerinde kullanılarak harcama yapılmasına "Online Harcama", markete yada fiziksel mağazaya giderek kasiyer aracılığı ile harcama yapılmasına "Yerinde Harcama" denilmektedir.
Sadece yerinde alım yapılabilen(Fiziksel Mağazada Harcama) bir markanın e-ticaret sitesinde de harcama yapabilir miyim?


iWallet müşterilerini mobil uygulama ve resmi web sayfasında bu konu ile ilgili bilgilendirmektedir. Örneğin Carrefour üye işyerimizin hem online mağazasında hem de fiziksel mağazasında harcama yapılabilmekte iken, A101'de sadece fiziksel mağazada harcama yapılabilmektedir.
Fiziksel kart gönderilecek mi?


iWallet geliştirdiği teknolojiler ile tüm süreci fiziksel karta ihtiyaç olmadan sanal kart ve dijital kod ile yönetebilmektedir. Müşterimizin talep etmesi durumunda fiziksel kart gönderimi yapılmaktadır.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now